Jump to content

Cella 1kg


Soapcollector

Recommended Posts

Geen ervaring mee maar dit is wat ik zoal op het internet lees: Na paar jaar verkleurt de zeep iets en vermindert de geur..

Daarom breken de meesten iets af om meteen te gebruiken. De rest gaat in een vacuum-zak in de frigo of diepvries.

  • I like it 1
Link to comment
Share on other sites

2 uren geleden, beepee1972 zei:

Of verdelen onder andere kandidaten.... mocht er iemand nog ergens een slordige kilo hebben liggen... ik wil je er graag voor een klein deel vanaf helpen ;-)

 

Hahah! Thats the spirit. Ik doe al een eeuwigheid met de Cella 150gr.

 

Voor kappers is het misschien een goede uitkomst.:p

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Ik reageer maar even, want ik heb ervaring met zowel de 'gewone' Cella als de Cella van 1 kg. Ik vind dat de 1 kg-versie beter schuim maakt. De 'gewone' Cella is korreliger en wordt in mijn beleving juist sneller bruin. Ik snijd altijd zo'n blokje af en knal dat in een 'gewone' Cella tub. Werkt fantastisch, een van mijn favoriete zeepjes.

  • I like it 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.