iwan073 Posted November 14, 2013 Posted November 14, 2013 Leuk! [bBvideo 560,340]http://youtu.be/ecIKObhh-Do[/bBvideo]
pjdevos Posted November 14, 2013 Posted November 14, 2013 Voorspelbaar, maar toch moet ik er erg om lachen!
PI56 Posted November 14, 2013 Posted November 14, 2013 Mooi gedaan. Voorspelbaar voor hier, maar toch wordt er halverwege nog even de suggestie gewekt dat ie een andere mannelijkheid aan het ontdekken is.
meemai Posted November 14, 2013 Posted November 14, 2013 Hmm zou dat werken schuim maken van sperma? Heb gelezen dat het ook bij koken en als shampoo kan worden gebruikt dus wie weet. Wie durft?
pjdevos Posted November 14, 2013 Posted November 14, 2013 Hmm zou dat werken schuim maken van sperma? Heb gelezen dat het ook bij koken en als shampoo kan worden gebruikt dus wie weet. Wie durft? Ik vind je een vieze jongen
Snuff Posted November 14, 2013 Posted November 14, 2013 Je hoeft me alvast nooit uit te nodigen om te eten
DoubleB Posted November 14, 2013 Posted November 14, 2013 Je hoeft me alvast nooit uit te nodigen om te eten Ik sla ook een rondje over, Meemai
meemai Posted November 14, 2013 Posted November 14, 2013 (edited) Ho nergens gezegd dat ik het in het eten doe maar. http://cookingwithcum.com/nhsem/galliano-cum-shot" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false; Er zijn blijkbaar mensen die dit doen! Cum-shot is wel mooi gevonden als naam... Maar goed ik doe het zelf uiteraard niet, ik kan niet eens koken en ik zie me al aankomen bij mijn ouders! Nee nee mannen ik doe het niet, heb enkel gelezen dat er mensen zijn die dit doen. Kijk als ik zeg 'naakt lopen kan gezond zijn voor de huid want nudisten doen het ook.' wil dat niet zeggen dat ik het zelf ook doe. Slecht voorbeeld maar toch. En dan ga ik nu gewoon een ciabatta eten met ham en kaas. Edited November 14, 2013 by Guest
pjdevos Posted November 14, 2013 Posted November 14, 2013 http://cookingwithcum.com/nhsem/galliano-cum-shot" onclick="window.open(this.href);return false; Er zijn blijkbaar mensen die dit doen! Echt, jij vind zo'n link, dat kan alleen met zoeken gebeurd zijn!
meemai Posted November 14, 2013 Posted November 14, 2013 http://cookingwithcum.com/nhsem/galliano-cum-shot" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false; Er zijn blijkbaar mensen die dit doen! Echt, jij vind zo'n link, dat kan alleen met zoeken gebeurd zijn! http://www.hln.be/hln/nl/35/Seks-Relaties/article/detail/1616561/2013/04/17/Culinaire-trend-cocktails-op-basis-van-sperma.dhtml" onclick="window.open(this.href);return false; Nee het komt vaker op het nieuws dit soort dingen. Toch zit er iets in de idee van Photenhauer, een onderzoek aan de universiteit van New York toonde aan dat sperma goed is voor je lichamelijke en mentale gezondheid. Dit bevat namelijk chemische stoffen die volgens vorsers het humeur kunnen opkikkeren, zo kan sperma depressies bestrijden, affectie tussen koppels verhogen en slaapproblemen verhelpen Hmm ik ken een meid met slapeloosheid misschien moet als zij mij een helpende hand toesteekt dat ik haar een helpende hand toesteek.
Marcel Posted November 14, 2013 Posted November 14, 2013 Graag weer on-topic, anders verder kletsen in deze slow-chat
pjdevos Posted November 14, 2013 Posted November 14, 2013 Hmm ik ken een meid met slapeloosheid misschien moet als zij mij een helpende hand toesteekt dat ik haar een helpende hand toesteek.
Puerco Posted November 15, 2013 Posted November 15, 2013 Ik ga niet alleen niet eten bij Meemai maar ik ga dus ook nooit een scheerkwast van je overnemen, god mag weten wat je gebruikt hebt om op te schuimen...
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now