Jump to content

Recommended Posts

Posted

ja klopt! Heb hem al een paar weken staan. Lekker fris lucht je  :D.  

Zal morgen een geuromschrijving plaatsen. 

Posted

Duurde iets langer, maar hier is de omschrijving:

Geuromschrijving zoals van de fabrikant:
Een klassieke frisse geur.
Topnoten: bergamot, mandarijn en cipres 
Middentonen: sinaasappelbloem, lavendel en oceanische
B
asistonen: vetiver en houtachtige barnsteen

 

Ik pakte de pot net uit de kast en mijn eerste gedachte was, ja als er ergens op een pot staat seabrees, of oceaan etc. etc. dan verwacht ik zo'n luchtje.

Fris maar vol of rond van geur, beetje bloemig en iet wat zepig.
Hij is sterker qua geur als de Platinum, waar ik erg blij mee ben. Die had van mij zeker wat sterker gemogen.

De Bergamot en mandarijn haal ik er in het begin een beetje uit. Maar vooral de midden en lage tonen blijven goed in de neus hangen.
Daardoor is  wel een geurtje dat bij alle jaar getijden kan passen. Op zich niet verkeerd.

  • Thanks! 1
Posted

Mandarijn en bloemig hij gaat toch niet de kant van Eton op Nienke? samen met de Lemon & Lime voor mij één van hun minste geuren.

 

De Platinum daar heb je helemaal recht aan. Van een zeep met de naam Platinum had ik veel meer van verwacht maar zoals je zegt de geur is wel heel erg zwak en ook niet heel bijzonder maar uskaz, daarom mag hij hier vertrekken wel heeft hij natuurlijk het schuim zoals we van TOBS gewoon zijn namelijk zeer goed.

 

Trouwens ze gaan dus wel degelijk met de -duurdere- tijd mee want deze is ook weer een stuk hoger geprijsd als hun klassieke geuren. Platinum en nu NO. 50 collection het klinkt veel sjieker dan Grapefruit of Rose en daar betaal je dus voor.

Posted

Dat vermoedde ik al Richard en dat kan natuurlijk niet. o.O Wij als ervaren forum leden dienen de jonge lezertjes te blijven waarschuwen voor deze chemische bom. :ugeek: xD

  • Thanks! 1
Posted

Klinkt als een erg interessante geur..

De Eton College vind ik ook nog steeds lekker, hoewel bijna op.

Posted
Godverdomme Lemon & Lime ...  Ik had het net verdrongen.
Begrijp ik goed, dat er iets mis mee is?
  • I like it 1
  • Haha 1
Posted

Als je op vakantie gaat zet je voor vertrek een geopende pot op je deurmat. Gegarandeerd geen inbrekers. Soit, je komt zelf je huis ook nooit meer binnen, maar je kunt ook op alle slakken zout leggen.

  • Haha 2
Posted
Harkos schreef 3 uur geleden:
efsk schreef op 16 juli 2018 om 19:59:
Godverdomme Lemon & Lime ...  Ik had het net verdrongen.

Begrijp ik goed, dat er iets mis mee is?

 

Néé hoor Harrie het is dat we bij elkaar over de vloer komen anders zou ik zeggen.......moet je ooit eens geprobeeerd hebben net zoals Monsavon, de Werfzeep, DamnGoodSoap enzv. xD

  • I like it 1
  • 4 months later...
Posted

Ik heb toevallig vorige week even aan deze geroken.  Ik vond het wat op Tobs st.James lijken. Dat vind ik een fijne geur, maar omdat die al bij mij in de  roulatie is, heb ik toen besloten om de no.50 te laten staan (en toen maar een pot Eton College gekocht)

  • 2 weeks later...
Posted

Taylor komt weer net een nieuwe crème: Royal Forest.  De naam en de geurnoten beloven veel goeds! 

Posted

Vanillestokjes zijn flink aan de prijs momenteel.

Lijkt me uit de omschrijving van de geur een lekkere zeep trouwens.

  • 1 month later...
Posted

De geur No50 lijkt erg veel op de geur van de Jermyn street collection, wel lekker overigens.

 

Posted

Mmmmmmm uskaz maar gisteren vonden Juan van Man and Shaving en ik elkaar in de gedachte dat de No 50  bijna overeenkomt met de geur van St. james.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.