Jump to content

Recommended Posts

Posted

Mijn eeerste kwastje was er eentje van De Vergulde Hand maar ik werd gek van alle haren die los lieten dus op zoek naar vervanging. Ik kwam uit op een Simpson Case waar ik meer dan tevreden over ben. Nu wil ik echter weten of iemand nog qua prijs een vergelijkbare kwast weet maar groter. Vind de Case echt een klein duimpje.

Posted

Bedoel je dan weer een reiskwastje en welke haren zoek je??

Op elke scheerwebshop staan vele kwasten in vele uitvoeringen aangegeven maar de Razorock plissoft is een kwast waar je over het algemeen alleen maar positieve commentaren over leest en vrij goedkoop is.

Posted

Als ik zo kijk kost die Simpson zo rond de 50 dollar. Voor dat bedrag kan je best een fijne nieuwe kopen. Momenteel ben ik erg tevreden over de Maseto kwasten. En dan vooral de extra dense 24 of 26 mm Silvertips. Maar zoals Hans al aangeeft is er meer dan genoeg keuze.

 

Verstuurd vanaf mijn SM-A310F met Tapatalk

Posted

Wil je ook weer een Simpson kwast of is dat geen vereiste?

De Case vind ik overigens ook een erg fijn kwastje!

Posted

Nee geen harde eis ik wil een grotere kwast voor zelfde budget rond 50 euro met zelfde kracht want deze kleinduimpje werkt wel erg godd

Posted

Dan volg ik ook Kingjack of kijk eens bij onze huisdealers Jan en Teun die ook in staat zijn om mooie kwasten te produceren met een knot naar wens.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.