Simson Posted April 29, 2016 Posted April 29, 2016 (edited) L.S, Vroeger bij de padvinderij had je een knoopsgatinsigne, je kon als burger laten zien dat je scout was. De blauwe knoop had ook iets dergelijks, de rotary heeft dat, en voor scheerliefhebbers heb je een zilverkleurig DE mesje voor aan een kettinkje. Of toch maar niet? Ik kwam dit sieraad tegen op marktplaats, maar ik ben zo bang als je dat draagt, dat je contact krijgt met mensen die van wit neuspoeder houden of ooit levensmoe waren. Iemand ervaring? Ik kan je ook indenken dat men denkt "laat ze lekker denken" daar zit zeker ook waarheid in. Maar ik vroeg het me even af. Edited April 30, 2016 by Guest
Nienke Posted April 29, 2016 Posted April 29, 2016 Niet zoveel denken . Idd gewoon aan doen wat je zelf graag wilt dragen. Marijn heeft ooit een pijl en boog hanger gehad. Heel subtiel klein zilveren dingetje dat hij trouw droeg. Viel voor de buiten wereld niet eens op. Toen ik er op ging letten tijdens het sporten zag ik dat er meer zijn die zo iets bij zich dragen. Mensen die met wit poeder in de weer gaan letten op hele andere dingen als ze tandenknarsent voorbij komen .
talibeard Posted April 29, 2016 Posted April 29, 2016 Wit poeder versnijdt je met een SE-mesje, niet met een DE. En ik krijg dan nog liever contact met mensen die levensmoe zijn dan met van die blije aartsoptimisten want daar wordt ik dan weer een beetje levensmoe van..... Gewoon dragen als je er zin in hebt joh, mensen denken toch wel wat ze willen; als je daar teveel rekening mee gaat houden is het einde echt zoek!
Johan Posted May 1, 2016 Posted May 1, 2016 Ik had vroeger een kettinkje met een saxofoontje eraan. Geen idee waar dat gebleven is trouwens. Is volgens mij ook nooit iemand opgevallen. Sent from my SM-G920F using Tapatalk
Hanskoning Posted May 1, 2016 Posted May 1, 2016 Ik lig aan de ketting geldt dat ook Gewoon doen wat je hart je ingeeft lijkt mij een geruststellende gedachte, zelf iets te oud om nog met kettingen rond te gaan lopen
Shaving Silly Posted May 3, 2016 Posted May 3, 2016 Ik heb ze wel eens gezien op MP die mesjes voor aan een ketting maar ik denk dan niet direct aan poeder en levensmoeie mensen LOl gewoon dragen als je het leuk vind. Wie let er nou op wat jij om je nek draagt ???
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now