Jump to content

Wat voor werk doen we eigenlijk allemaal?


Johan

Recommended Posts

Ik ben gewoon benieuwd wat we allemaal nog zo meer doen, naast zeuren over scheerzeepjes enzo ;)

 

Ik zal aftrappen; ik werk als IT-er, als "middleware security specialist". Een hele mond vol, maar in feite komt het erop neer dat ik me bezig hou met de beveiliging van de gegevensuitwisseling tussen computersystemen (waarbij een systeem een programma is dat op een computer draait). Daarvoor cross ik op de motor het hele land door, met af en toe wat uitstapjes binnen Europa.

 

Jullie?

 

Edit: tegenwoordig heet dat bij ons geen middleware meer, maar "application integration" ... what's in a name :lol:

Link to comment
Share on other sites

Sous Chef (kok) in een productie keuken voor de zorggroep waar we een onderdeel van zijn.

Wij koken gemiddeld een 900 tot 1000 maaltijden per dag, waaronder een 400 voor een verzorgingshuis voor mensen van Indonesische of Molukse afkomst. Ik geef hierbij leiding aan gemiddeld zo'n vier koks per dag op de werkvloer.

Link to comment
Share on other sites

Hier geen IT'er maar een zorg pro. Ik ben anesthesie verpleegkundige en werkzaam op de operatie kamers. Daar ben ik de rechterhand van de anesthesist. Ik zorg ervoor dat alles in gereedheid is om een patiënt veilig en pijnloos te kunnen opereren. Samen met de anesthesist maken we de patiënt in slaap of geven we een lokale of regionale verdoving (denk aan de ruggelrik). Verder monitor ik de patiënt gedurende de ingreep en gaat de anesthesist door naar een volgende patiënt.

Link to comment
Share on other sites

IT-consultant bij één van de grootste spelers, en zodoende ook werkzaam voor grote opdrachtgevers als banken en overheden. Leuk werk waar je creativiteit constant getest wordt en jouw inbreng ook echt grote invloed heeft :)

Link to comment
Share on other sites

Ik werk bij een grote zorginstelling op een woning met verstandelijk gehandicapten.

Daarnaast studeer ik Media en Entertainment Management en ga ik vanaf september stage lopen op de PR-afdeling van Kia Nederland.

Ook heb ik nog een eigen bedrijf: DJ's, drive-in shows, verhuur en eventfotografie.

Link to comment
Share on other sites

Mmhh.. Ik val denk ik een beetje buiten de boot haha ;)

 

Ik ben tandtechnicus en naast dat actief als freelance fotograaf. Maar ik hou ook van computers hoor :geek:

 

Is dat een mooi woord voor tandarts of meer iemand die kunstgebitten maakt enzo?

Link to comment
Share on other sites

Nee, een mooi woord voor mijn beroep is Paramedisch Specialist Volledige Prothese, Maar dat klinkt zo...

 

Maar ik ben al bijna 20 jaar bezig met het vervaardigen van alles wat in de mond gedragen kan worden. Vroeger idd kunstgebitjes, maar ik ben de laatste jaren vooral bezig met alle soorten complexe kroon en brugwerken, implantaten en digitale tandtechniek dmv 3d scannen en 3d CAD designen.

 

Ik los zeg maar op wat de tandarts belooft/verprutst ;)

Link to comment
Share on other sites

Geen IT hier, ik ben gereedschapmaker. Begonnen in stempelbouw en nu geswitched naar de matrijzen. Druk en voldoende collega's zijn er echt niet meer te vinden...

 

Haha, ik ben van origine gereedschap en stempelmaker. Ben na deze opleiding in dienst gegaan en hiernaa was er geen werk meer in de metaal, toen maar in de tandtechniek gegaan :)

Link to comment
Share on other sites

al jaren lang horeca en bakkerij afgewisseld, op dit moment al 3 jaar tevreden in een lunchroom aan het werk. dan kan ik gelukkig wel vaak genoeg van mijn vrouw en dochtertje genieten.

ben een jaar of 2/3 geleden aan hbo technische informatica begonnen, maar helaas is er voor beginners absoluut geen werk te krijgen. na 20583 sollicitaties dus ook maar met de opleiding gestopt. baal er wel van, maar ik geef het geld dan liever aan mn gezin uit. misschien komt er ooit nog een kans, ik blijf hopen :)

dus mocht een van de it'ers nog een plekje voor me hebben..... ;)

Link to comment
Share on other sites

Ik werk als administratief medewerker bij een groot transportbedrijf in Gelderland.

 

Dit houd in dat ik de papieren van de chauffeur inneem na zijn rit door het binnenland. Vervolgens zorg ik er voor dat de papieren of bij de export ritten worden toegevoegd of bij de nieuwe ritten voor de chauffeur voor de volgende dag.

 

Wel handig dat hij de juiste documenten bij zich heeft anders kan hij de goederen niet afleveren :P.

Link to comment
Share on other sites

Eerst begonnen als KVV officier bij de Luchtmacht (6 jaar), daarna bij FBTO/Avero/CB/Achmea in de IT, en nu manager IT bij een facilitair bedrijf voor alle friese bibliotheken, en nog wat musea/muziekscholen/enzovoorts.

Link to comment
Share on other sites

al jaren lang horeca en bakkerij afgewisseld, op dit moment al 3 jaar tevreden in een lunchroom aan het werk. dan kan ik gelukkig wel vaak genoeg van mijn vrouw en dochtertje genieten.

ben een jaar of 2/3 geleden aan hbo technische informatica begonnen, maar helaas is er voor beginners absoluut geen werk te krijgen. na 20583 sollicitaties dus ook maar met de opleiding gestopt. baal er wel van, maar ik geef het geld dan liever aan mn gezin uit. misschien komt er ooit nog een kans, ik blijf hopen :)

dus mocht een van de it'ers nog een plekje voor me hebben..... ;)

Ik ken het, ben aan het begin van de crisis mijn werk kwijtgeraakt en toen maakte ik nog redelijk kans op solicitaties maar nu ben ik er te lang uitgeweest (al weer 4 jaar). Dat in combinatie met niet helemaal de juiste opleiding hebben zorgt er voor mij ook voor dat ik zo'n baan momenteel niet meer kan krijgen. Het stomme is dat ik een baan heb afgewezen net daarvoor, als ik toen wist wat ik nu weet ;)

 

Momenteel werk ik op een alarmcentrale. Het is raar werk, 95 procent wachten tot er iets gebeurd, 4 procent verwerken van onzin alarmen, 0,9 procent normale alarmen en 0,1 procent stressen omdat je om een of andere reden niet goed kan communiceren met de andere kant (stres, doof, dementerend, slechte lijn etc).

Link to comment
Share on other sites

In 1991, toen ik "op de arbeidsmarkt" kwam, was het ook crisis, en moeilijk om aan een baan te komen. Veel van mijn medestudenten zijn toen ook andere kanten op gerold (eentje is zelfs een bedrijf in zonneschermen begonnen!).

 

Uiteindelijk zijn ze allemaal wel goed terecht gekomen volgens mij :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.