Jump to content

Recommended Posts

Posted

Krabbers met doosje liggen gewoon in doosje op de plank. Krabbers zonder doosje slingeren daartussen. Na de zaag en de speedboor ter hand te hebben genomen slingeren ze nog steeds, maar dan rechtop.

DSC02154_1.JPG.b865a8e891e78adbf28b6718800b7993.JPG

Dient nog afgewerkt. Bovendien bleek 13mm niet voor alle slingerende krabbers afdoende: ik heb er twee waar 14 precies pas voor is, maar die maat boor heb ik weer niet.

Posted

Hij is niet meer helemaal "straight" ;-)

 

Ah waarom ook niet, je kan een voorkeur hebben voor het resultaat dat een open mes geeft maar waarom ook de rest van het scheer universum eens niet verkennen. Is wel zo netjes Richard, zonde om ze zomaar te laten rondslingeren. Nu nog even wat lak of verf erover.

Posted
Ik heb hier wel een vlinderboor van 14 mm liggen Richard. Die mag je wel ff komen gebruiken.

 

Hier nog een die je kan lenen. Is misschien iets dichterbij ;-)

Posted

Dank u beiden voor het aanbod. Ik kijk dit even aan en als het mijn weg te gaan wordt hoort u van me.

Posted

Dat is je kom. Dat is geen ontstopper.

Bewijst wel dat eenvoud werkt trouwens

Posted
Dank u beiden voor het aanbod. Ik kijk dit even aan en als het mijn weg te gaan wordt hoort u van me.

Prima. Mocht je hier willen komen boren dan kan je me meteen uitleggen hoe het antieke Duitse slijpsteentje werkt dat ik heb liggen. Want ondanks dat ik me er voorlopig niet meer volledig aan wil wagen, kriebelt het wel nog steeds.

Ik denk dat ik deze of volgende week maar weer eens een Gold Dollar (jaja...) pak als ik de badkamer voor mezelf heb :)

Posted
Dat is je kom. Dat is geen ontstopper.

Bewijst wel dat eenvoud werkt trouwens

Er is ook niks dat jou ontgaat he :mrgreen:

Zou de kom andersom staan dan zou het onderscheid nog kleiner worden :P

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.