ShaveR Posted June 8, 2015 Posted June 8, 2015 Ik kan geen privébericht sturen naar de beheerders van dit forum , als ik dat probeer krijg ik de melding 'deze gebruiker bestaat niet'. Aangezien ik verder nergens een mogelijkheid vind om contact op te nemen met het beheer stel ik hier site technische vraag even: Is het niet mogelijk om je bestanden vanaf je pc te uploaden? Ik zie alleen maar de mogelijkheid om een link te plaatsen naar een website.. Misschien zie ik er ergens overheen? (verwijder dit topic gerust als dit niet de goeie plek is)
Marcel Posted June 8, 2015 Posted June 8, 2015 Bestanden uploaden is inderdaad niet mogelijk, je zult dus links moeten gebruiken. Er zijn hier al topics over gemaakt maar ik kan ze nu niet 1-2-3 oplepelen aangezien ik nu mobiel surf . Over het versturen van berichten: naar wie/welke gebruikers heb je die berichten proberen te sturen? Ik verplaats het bericht overigens naar het feedback forum, daar is dit beter op zijn plaats
ShaveR Posted June 9, 2015 Author Posted June 9, 2015 @ Marcel, ik heb ook nog even gezocht maar kon er verder niet veel over vinden. Ik heb o.a. jou geprobeerd een privébericht sturen en de overige Site Admins. Helaas kreeg ik elke keer de melding 'deze gebruiker kan niet worden toegevoegd omdat het profiel niet bestaat' (of iets in die richting). @ Mesmer, vooral om foto's. Als bijvoorbeeld ff snel een foto van je aankopen wil plaatsen, dan moet je die dus eerst ergens hosten (bijv imageshack) begrijp ik?
PI56 Posted June 9, 2015 Posted June 9, 2015 Ik gebruik dropbox om mijn foto'op te slaan en plaats de link in mijn post.
Mesmer Posted June 9, 2015 Posted June 9, 2015 Ik gebruik meestal tinypic.com . Daar heb ik ooit een gratis account aangemaakt. Uploaden is eenvoudig en je krijgt een linkje dat je hier direct in een bericht kan plakken. Er zijn meer van dit soort opties.
Marcel Posted June 9, 2015 Posted June 9, 2015 Wat er aan de hand is waardoor je geen berichten kunt sturen is me niet duidelijk. Ik heb je eerder vanavond een bericht gestuurd, ik ben benieuwd of je daarop wel kunt antwoorden. Op voorwaarde dat je hem ontvangt uiteraard
ShaveR Posted June 10, 2015 Author Posted June 10, 2015 Wat er aan de hand is waardoor je geen berichten kunt sturen is me niet duidelijk. Ik heb je eerder vanavond een bericht gestuurd, ik ben benieuwd of je daarop wel kunt antwoorden. Op voorwaarde dat je hem ontvangt uiteraard Hoi Marcel, ik heb je bericht wel ontvangen. Als ik wil beantwoorden krijg ik de volgende melding 'De gebruikers die u wilt toevoegen bestaan niet'.
Marcel Posted June 10, 2015 Posted June 10, 2015 Dat is vreemd! Volgens de forumsoftware heb je alle permissies die nodig zijn om priveberichten te kunnen sturen. Bovendien heb je exact dezelfde rechten als alle andere gebruikers. Heb je het al eens in een andere browser geprobeerd?
marzman Posted June 10, 2015 Posted June 10, 2015 Wat er aan de hand is waardoor je geen berichten kunt sturen is me niet duidelijk. Ik heb je eerder vanavond een bericht gestuurd, ik ben benieuwd of je daarop wel kunt antwoorden. Op voorwaarde dat je hem ontvangt uiteraard Hoi Marcel, ik heb je bericht wel ontvangen. Als ik wil beantwoorden krijg ik de volgende melding 'De gebruikers die u wilt toevoegen bestaan niet'. Klik je niet op de verkeerde knop? Je hoeft geen gebruiker toe te voegen als je antwoord of op het envelopje geklikt hebt. Onder die knop staat nog een groot tekstvak waarin je kan typen en daaronder een knop versturen. Maar als je technische vragen hebt kun je ze gerust in feedback posten zoals nu. Dan heb je denk ik ook eerder antwoord.
ShaveR Posted June 10, 2015 Author Posted June 10, 2015 Apart, het lukt nog steeds niet krijg dezelfde melding en ik heb het nu ook in een andere browser geprobeerd. Het is raar want eerder kon ik gewoon berichten versturen. Ook naar andere gebruikers lukt nu niet..
marco Posted June 10, 2015 Posted June 10, 2015 En je zit zeker weten niet in een verkeerd tekstveld te typen?
marzman Posted June 11, 2015 Posted June 11, 2015 En je zit zeker weten niet in een verkeerd tekstveld te typen? Met die melding klinkt het inderdaad alsof je in het verkeerde vak typed en of je de knop toevoegen gebruikt om te versturen (zie rode paint-tekst)
ShaveR Posted June 12, 2015 Author Posted June 12, 2015 Nu werkt het wel! Waarschijnlijk heb ik inderdaad onbewust ergens anders zitten typen. Sorry jongens
Altarman Posted October 29, 2015 Posted October 29, 2015 Mijn foto`s worden na het uploaden, zijwaarts geplaatst, gedraaid dus, hebben meerdere mensen daar misschien last van?
Harkos Posted October 29, 2015 Posted October 29, 2015 Mijn foto`s worden na het uploaden, zijwaarts geplaatst, gedraaid dus, hebben meerdere mensen daar misschien last van? Heb ik ook soms, maar dan draai ik ze even in Irfanview en doe het onieuw. Via Ifanview kan je mooie kleine plaatjes maken voor webweergave, optie "Save for the Web". Niet van die grote bestanden en wel duidelijk. Gaat erg makkelijk.
Altarman Posted October 29, 2015 Posted October 29, 2015 Mijn foto`s worden na het uploaden, zijwaarts geplaatst, gedraaid dus, hebben meerdere mensen daar misschien last van? Heb ik ook soms, maar dan draai ik ze even in Irfanview en doe het onieuw. Via Ifanview kan je mooie kleine plaatjes maken voor webweergave, optie "Save for the Web". Niet van die grote bestanden en wel duidelijk. Gaat erg makkelijk. Dank je wel voor de tip!
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now