Just010 Posted January 4, 2015 Posted January 4, 2015 Hallo mede scheerders, Ik ben naar een goede manier op zoek om de scheerzepen op te bergen na gebruik. Ik heb 1 kommetje en meerdere zepen waarmee ik varieer. Per toeval kwam ik erachter dat een zeep exact past in een lege pot taft gel ( van die rode, blauwe en zilvere ). Hoe bergen jullie de zeep op na gebruik?
Frog Posted January 4, 2015 Posted January 4, 2015 De Grundtal bakjes van Ikea ( set van 3 ) vind ik persoonlijk een goede oplossing om zeepjes in op te bergen.
cobus75 Posted January 4, 2015 Posted January 4, 2015 in rvs schaaltjes uit de dierenspeciaal zaak, heb zelf gewoon uit door zichtig kunststof en of triplex een rond dekseltje uit gezaagd en bij het triplex die die netjes geschilderd. bij het kunststof alleen gewoon even schoon gepoetst. gr. co.
Shaving Silly Posted January 4, 2015 Posted January 4, 2015 De lege potjes van Proraso kan je meerdere keren gebruiken daar prop ik gewoon een ander stuk zeep in als hij leeg is.
marzman Posted January 4, 2015 Posted January 4, 2015 Ik laat de zeep in de pot waar hij in komt als dat enigzins kan. Voor de BdF refils heb ik een lege pot Proraso bewaard. Ook mijn Vergulde Hand bakje heb ik hervuld met een Palmoliv stick.
Snuff Posted January 4, 2015 Posted January 4, 2015 Ik laat alles gewoon in de verpakking waarin het komt.
roland Posted January 4, 2015 Posted January 4, 2015 (edited) Ik denk dat Just010 het over zepen heeft, die niet in 'n bakje zitten... Bij zulke zepen, gewoon in in potje/bakje proppen bij zachte en de zeep raspen bij harde zepen. Edited January 4, 2015 by Guest
SakasakaHeyhey Posted January 4, 2015 Posted January 4, 2015 Wat ik zelf doe is bakjes bewaren die stevig en goed afsluitbaar zijn. Harde zepen raspen gaat prima. Twee weken geleden heb ik nog 2 sticks Arko in een grundtal bakje geraspt. Het maakt eigenlijk niet zo veel uit wat je gebruikt.
cutthroat Posted January 4, 2015 Posted January 4, 2015 Ik sluit me aan bij Snuff. Zelfs de probeerbakjes TFS zeep, hoewel wat klein, voldoen prima voor mij. Alleen de samples van Stirling zaten in folie. Hiervoor had ik nog mooi een paar disposable bakjes staan: 101mm doorsnede, 125cc inhoud, met deksel dus uitstekend stapelbaar.
Harkos Posted January 4, 2015 Posted January 4, 2015 Ronde Curver bakjes van Blokker. Lijken er speciaal voor gemaakt.
Just010 Posted January 5, 2015 Author Posted January 5, 2015 Kijkkk, dat zijn nog eens goede tips. Ik denk dat ik vandeweek even bij de blokker langs cross om wat van die curver bakjes te halen. Bedankt!
Gilbert Posted February 13, 2015 Posted February 13, 2015 Wat ik zelf doe is bakjes bewaren die stevig en goed afsluitbaar zijn. Harde zepen raspen gaat prima. Twee weken geleden heb ik nog 2 sticks Arko in een grundtal bakje geraspt. Het maakt eigenlijk niet zo veel uit wat je gebruikt. Ik weet wel wat raspen is maar waarom ga je harde zepen raspen en hoe doe je dat?
caliban Posted February 13, 2015 Posted February 13, 2015 Ik kwam deze hier eens tegen. Wie weet zit daar ook een bakkie voor je bij zie : http://khnatural.com/index.php?route=common/home Die gebruik ik ook, ideaal.. In verschillende volumes beschikbaar. Kost alleen wel een week of 4 om in huis te hebben.
Mooly Posted February 13, 2015 Posted February 13, 2015 SakasakaHeyhey schreef:Wat ik zelf doe is bakjes bewaren die stevig en goed afsluitbaar zijn. Harde zepen raspen gaat prima. Twee weken geleden heb ik nog 2 sticks Arko in een grundtal bakje geraspt. Het maakt eigenlijk niet zo veel uit wat je gebruikt. Ik weet wel wat raspen is maar waarom ga je harde zepen raspen en hoe doe je dat? Je doet dit zodat de zepen in het bakje past wat jij voor ogen hebt
Mooly Posted February 13, 2015 Posted February 13, 2015 kalerolf schreef:Ik kwam deze hier eens tegen. Wie weet zit daar ook een bakkie voor je bij zie : http://khnatural.com/index.php?route=common/home Die gebruik ik ook, ideaal.. In verschillende volumes beschikbaar. Kost alleen wel een week of 4 om in huis te hebben. Hier ook in huis. Eens 10 stuks besteld. kan weer tijd voor uit.
Gilbert Posted February 13, 2015 Posted February 13, 2015 SakasakaHeyhey schreef:Wat ik zelf doe is bakjes bewaren die stevig en goed afsluitbaar zijn. Harde zepen raspen gaat prima. Twee weken geleden heb ik nog 2 sticks Arko in een grundtal bakje geraspt. Het maakt eigenlijk niet zo veel uit wat je gebruikt. Ik weet wel wat raspen is maar waarom ga je harde zepen raspen en hoe doe je dat? Je doet dit zodat de zepen in het bakje past wat jij voor ogen hebt En ik maar denken dat het was om harde zepen wat zachter te maken.
SakasakaHeyhey Posted February 15, 2015 Posted February 15, 2015 Wat ik zelf doe is bakjes bewaren die stevig en goed afsluitbaar zijn. Harde zepen raspen gaat prima. Twee weken geleden heb ik nog 2 sticks Arko in een grundtal bakje geraspt. Het maakt eigenlijk niet zo veel uit wat je gebruikt. Ik weet wel wat raspen is maar waarom ga je harde zepen raspen en hoe doe je dat? Het raspen doe ik zodat de zeep goed in een ander bakje past. Door het raspen kan je de stukjes verdelen over de hele bodem en vervolgens goed aandrukken. Zo is het net of het een zeep tablet is dat precies in dat bakje past. Scheersticks bijvoorbeeld lenen zich hier heel goed voor en refills. Ik ben niet zo'n kopsopper en sticks gebruik ik hiervoor niet op deze manier. Ik vind het fijner om mijn kwast in een bakje te laden met zeep en schuim te kloppen in een kom. Raspen gaat prima met een rasp waar je ook kaas mee raapt.
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now