Torqual Posted October 13, 2014 Posted October 13, 2014 Hallo Allemaal Ook ik zal me even voorstellen hier mijn naam is Michel en ben 52 jaar. Ooit lang geleden geleerd mezelf met een schick DE mes te scheren dat ik van mijn vader had gejat. Uiteraard ging dat scheren gepaard met de nodige bloedingen in het begin, maar na een paar weken werd dat allengs beter (het scheren met de krabber niet het bloeden ). Dit een tijd volgehouden tot de tijd aanbrak van de meervoudige mesjes en daar naar toe overgestapt omdat het makkelijk en snel was. Na het lezen van een stukje in de krant over de kosten/zwendel van meervoudige mesjes toch eens gaan zoeken op het net op dit forum terecht gekomen. Na het een en ander gelezen te hebben begon het toch te kriebelen en besloten om het DE en krabber scheren weer een kans te geven dus een starters pakket besteld die vandaag of morgen wel zal binnenkomen.
cutthroat Posted October 13, 2014 Posted October 13, 2014 Van harte welkom! Maar als je bent overgestapt vanwege de hoge kosten dan zou ik niet te lang of te vaak hier rondhangen. Als je eenmaal besmet bent met RAD, is het hek van de dam
Marcel Posted October 13, 2014 Posted October 13, 2014 Welkom Michel! Je oorspronkelijke krabber is destijds in de vuilnisbak beland?
Robert79 Posted October 13, 2014 Posted October 13, 2014 Welkom Michel ! en heb je nu weer een krabber van Chick gekocht ?
Torqual Posted October 13, 2014 Author Posted October 13, 2014 Hoge kosten maakt me niet uit als je er iets voor krijgt dat het ook waard is @Robert79 nee geen Schick maar ga die nog wel zoeken @Marcel ja denk wel dat ik die weggegooid heb maar weet dat niet meer zeker is al een tijdje terug
Robert79 Posted October 13, 2014 Posted October 13, 2014 @Robert79 nee geen Schick maar ga die nog wel zoeken Juist ja, 'Schick' de Ipad kan soms iets anders uitdrukken he
MisterT Posted October 14, 2014 Posted October 14, 2014 Welkom hier Michel en veel lees en scheerplezier
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now