Jump to content

Recommended Posts

Posted

met cartridge mesjes is het zo dat ze de haar iets optillen, afsnijden waarna deze haar onder het huidoppervlak terecht komt. Als je je klassiek scheert, scheert het de haar af precies op het niveau van de huid.

 

Daardoor kan het zijn dat het lijkt dat de haar sneller terugkomt maar de haar is dus minder diep afgesneden. Daarnaast kan de hoek ook uitmaken want hoe meer recht je de haar afsnijdt, hoe meer oppervlakte je van de bovenkant van de haar kunt zien. Daardoor lijkt het ook of de boel sneller groeit.

 

Je krijgt door klassiek scheren niet meer haarzakjes waar je haren in groeien. Als dat zo was dan gingen alle hipsters daarvoor ipv te kiezen voor een baardhaartransplantatie en ik denk dat er veel mannen zijn die hun hoofd klassiek gingen scheren.

 

Resumé: er komen niet meer haren en het groeit er ook niet sneller door.

Posted

Ik dacht overigens wel dat je haargroei kan stimuleren door het vaker af te scheren. Dus het is niet geheel ondegelijk dat wij ons wat frequenter scheren dan de gemiddelde Nederlander en daardoor onze baardgroei wat meer stimuleren.

 

Ik merk dat ik de laatste 2 jaar wel een vollere baard heb gekregen, alhoewel er van een baard eigenlijk geen sprake is geweest in die 2 jaar.

Posted

Voor zover ik weet gaat je baard er niet sneller van groeien, maar kan wel voller en stugger worden. Zo heb ik het tenminste altijd begrepen.

Posted

Het gedeelte van je haar dat je afscheert is dood en dit heeft geen enkel effect op de verdere groei van de haar vanuit het haarzakje.

 

Het kan wel meer lijken door de manier waarop het is afgesneden. Meer schuin / spits afgesneden geeft het beeld van een dunnere haar en meer plat / recht afgesneden laat meer oppervlakte aan het einde van de haar zien waardoor het ook dikker lijkt.

 

Het is allemaal optisch.

Posted

Klopt, als ik de tondeuse over mn hoofd haal gaat het ook niet sneller groeien. Anders zou ik dat ook inmiddels elke dag moeten doen....

Posted

Helemaal eens met de uitleg van Mesmer. En na je dood stopt het haar ook gelijk met groeien en groeit niet door zoals wel eens beweerd wordt. De huid trekt wel iets terug waardoor het lijkt alsof de haren nog groeien.

Posted
met cartridge mesjes is het zo dat ze de haar iets optillen, afsnijden waarna deze haar onder het huidoppervlak terecht komt. Als je je klassiek scheert, scheert het de haar af precies op het niveau van de huid.

 

Dat cartridge mesjes de haar optillen is dat geen reclamefabel of is het eerste mesje in zo'n cartridge echt bot?

Ik heb er echt nooit in geloofd :mrgreen:

Posted

Graag gedaan :) Voor mij niet zo luguber hoor. Als verpleegkundige gewoon een deel van mijn werk. Vroeger tenminste. Toen moesten we overledenen zelf verzorgen. Nu wordt dat gedaan door mortuariummedewerkers. En het klinkt mischien gek, het was niet altijd het mooiste werk, maar wel bevredigend en dankbaar.

Posted
He, je ziet het hier toch zelf :P

 

Wil niet vervelend doen maar dit spotje is een commercial van Philips (waar je ook vraagtekens bij kunt zetten) en gaat niet over cartridges :)

We zijn niet voor niets weer klassiek aan het scheren :mrgreen:

Posted
Zullen we de kwestie aan Conchita voorleggen? ;)

Volgens mij gebruikt die een tondeuse :)

Posted
Groeien je baardharen net als je hoofdharen in de zomer harder dan in de winter??

 

Alleen als het waait.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.