Harkos Posted March 18, 2014 Posted March 18, 2014 Zijn er al ervaringen met een Red Captain in een Roedter. Ben nieuwsgierig hoe dat werkt. Is het de moeite waard hiervoor een Roedter te kopen?
Marcel Posted March 18, 2014 Posted March 18, 2014 Ik heb beiden, maar deze combinatie heb ik nog niet geprobeerd. Ik wil de captains eerst in wat andere krabbers proberen alvorens ik de Roedter erbij pak. Anderen?
Francois Posted March 18, 2014 Posted March 18, 2014 Ik heb wel Roedters liggen, maar helaas geen Captains. Volgende inkoopactie doe ik mee en dan krijg je een review.
Barbiere di Figaro Posted March 18, 2014 Posted March 18, 2014 Ook hier alleen maar Roedters. Wel met Feather mesjes geprobeerd; was een effectieve combi, beetje te effectief eigenlijk.
marco Posted March 18, 2014 Posted March 18, 2014 Ook hier alleen maar Roedters. Wel met Feather mesjes geprobeerd; was een effectieve combi, beetje te effectief eigenlijk. Gezicht van schedel af gesneden?
Barbiere di Figaro Posted March 18, 2014 Posted March 18, 2014 Ook hier alleen maar Roedters. Wel met Feather mesjes geprobeerd; was een effectieve combi, beetje te effectief eigenlijk. Gezicht van schedel af gesneden? Bijna, maar kon nog wel typen.... viewtopic.php?f=8&t=1190&p=24445&hilit=roedter#p24278
Harkos Posted March 18, 2014 Author Posted March 18, 2014 Feather heeft een totaal andere snit dan Captain. Feather vind ik scherp, maar makkelijk. Captain vraagt meer vakmanschap, of zo de Duitsers zeggen Geschicklichkeit. Dan vind ik het resultaat beter, ook vanwege de emotie en de "sound".
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now