Jump to content

Recommended Posts

Posted

Hallo iedereen,

 

Mijn naam is Adam aka M00 vandaag kreeg ik een nieuwsbrief van barbiere di figaro met daarin informatie over een nederlandse shaving forum. Ik ben gelijk achter de computer gaan zitten en een account aangemaakt. Ik moet zeggen het werd tijd :D. Ik ben sinds 2011 een natscheerder ik scheer met een Merkur HD en Gillette slim adj. H3 en op speciale gelegenheden scheer ik met mijn trots Gillette open comb uit 1921.

 

Groetjes,

 

Adam

Posted

Welk model open comb praat je over, want er zijn meerdere modellen die het jaar 1921 op het handvat hebben staan. Dit is trouwens het patent jaartal, niet perse het bouwjaar.

Posted

Sorry voor mijn late reactie.

 

Deze type razor heeft geen serial number, volgens een kenner (cedarfurnitureman) is dit een zeldzame Old Type model "indicatie 1921 - 1928"

 

Foto's

02cw.jpg Uploaded with ImageShack.us

ob1i.jpg Uploaded with ImageShack.us

Posted

Die ziet er goed uit zo op het eerste gezicht.

Maak er anders een nieuw topic voor aan in het safety razors forum, dan zien meer mensen het en komt het onderwerp beter tot z'n recht.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.