steefmobiel Posted January 16, 2014 Posted January 16, 2014 Zoals inmiddels bekend zijn de gillette super blue mesjes van dx.com neppers. Aan de buitenkant kun je niet zien of het echte of neppers zijn, want de verpakking is identiek. Je merkt het verschil pas als je het mesje uit de envelop haalt. De originele zit in een vetvrij papiertje, zoals de meeste mesjes. De nepper zit in een normaal papiertje, dat iets grijzer is. Ook aan de opdruk op het mesje kun je zien dat ze nep zijn. Links zie je de nepper met scherpe, maar slechte opdruk. Rechts zie je de echte met fletse, maar nette opdruk. mvg stephan
marzman Posted January 16, 2014 Posted January 16, 2014 Je plaatje laadt niet bij mij, maar dat kan aan mijn internetverbinding liggen. Ik heb ze helaas ook gekocht bij DX. Het verschil vind ik vrij lastig te zien, zelfs het hologram zit er in. Er zit bij mij iets van kleurverschil in het groen, de binnenste wikkel is inderdaad van ander papier en ze scheren een stuk slechter De echte zijn ook niet superscherp, maar scheren redelijk smooth, die van DX zijn alles behalve smooth.
marco Posted January 16, 2014 Posted January 16, 2014 Ik zie de afbeeldingen van jullie allebei niet....
marzman Posted January 16, 2014 Posted January 16, 2014 Nu werkt het plaatje bij mij wel, die wikkel dat is bij mij precies hetzelfde. De opdruk op het mesje dat ik geprobeerd heb was gewoon goed.
steefmobiel Posted January 17, 2014 Author Posted January 17, 2014 Het probleem met de neppers is dat er heel veel slechte mesjes tussen zitten. De goede nep mesjes zijn van dezelfde kwaliteit als de echte, maar met de missers valt niet echt te scheren. Het lijkt er haast op dat de neppers afgekeurde partijen zijn van de echte Gillettes. Mvg Stephan
marzman Posted January 17, 2014 Posted January 17, 2014 Het probleem met de neppers is dat er heel veel slechte mesjes tussen zitten. De goede nep mesjes zijn van dezelfde kwaliteit als de echte, maar met de missers valt niet echt te scheren. Het lijkt er haast op dat de neppers afgekeurde partijen zijn van de echte Gillettes. Mvg Stephan Ik twijfel nu ook weer, ik heb pas 1 van de 100 mesjes geprobeerd en die was slecht , ik heb namelijk ook Flying Eagle mesjes gekocht bij DX en deze zaten in hetzelfde soort papier als de Super Blue mesjes (komt ook als het allemaal echte zijn uit dezelfde fabriek). Ik had me dus al voorbereid op een teleurstelling toen ik vanmorgen zo'n mesje ging proberen en mijn andere krabber met een Feather mesje lag ook al klaar. Maar het mesje scheerde heerlijk, het was smooth, scherp en maakte een mooi geluid bij het afsnijden van de stoppels.
Francois Posted January 17, 2014 Posted January 17, 2014 "Gillette" gewoon afschuren, stempeltje met "Feather Hi Stainless Made in Japan" er op, geel kartonnetje erom en weer doorverkopen op ebay.
Blue Tip Posted January 22, 2014 Posted January 22, 2014 Ik las jullie thread en ik vraag me het volgende af. Waarom zou iemand zoiets goedkoops als een scheermesje dupliceren? Er valt immers bijna niks op te verdienen. Sportschoenen, horloges en zonnebrillen van dure merken namaken is veel logischer, want daar valt op te verdienen. Wat is jullie kijk daarop?
Marcel Posted January 22, 2014 Posted January 22, 2014 Omdat er blijkbaar geld op te verdienen valt. In een ander draadje, kan hem zo niet vinden, staat een leuk rekenvoorbeeld.
marco Posted January 22, 2014 Posted January 22, 2014 Klopt, deze vraag had ik ook gesteld in een ander draadje, volgens mij kwam de uitleg daarvan bij Talibeard vandaan.
talibeard Posted January 22, 2014 Posted January 22, 2014 Hier; viewtopic.php?f=33&t=35&p=20319#p20319 op pag. 30. De cijfers zijn op zomaar een gok maar als scheermesjes fabriek valt het niet mee ineens Adidas of horloges te gaan maken natuurlijk dus pak je wat je al hebt.
Robert79 Posted August 27, 2014 Posted August 27, 2014 Ik heb twee foto's gemaakt en begin me af te vragen of deze ook nep zijn De wikkel van mij lijkt een beetje op de wikkel van de echte, maar mijn mesje lijkt op de fake. Zelf heb ik me er twee keer mee geschoren. Gisteren een BBS en vandaag slechts een DFS met een hoop moves. Zou deze misschien ook fake zijn ?
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now